Eind november is de zevende aardbevingsbestendige school in het projectgebied van SMPN opgeleverd. De bestuursleden Froukje Nijholt en Gerda Breeuwsma hebben in oktober alle nieuwe scholen in het afgelegen gebied in het Gorkhadistrict bezocht. Het betreft een investering van 176.600 euro. De Nepalezen hebben hard gewerkt en prachtige gebouwen neergezet. Zachtgroen met steenrood of wit met blauwe tinten. Veel bouwmaterialen moesten op de rug van dragers worden vervoerd. Zakken cement, stalen constructies, stenen en nog veel meer. Wij werken samen met dorpen waar de overheid en grote hulporganisaties niet komen. Dorpen zonder hulp die moeilijk toegankelijk zijn.

Ons bestuur is erg blij met onze Nepalese partner Village Environment Nepal die van doorpakken weet. Zij hebben de contacten met de schoolbesturen, de dorpsbesturen, het districtsbestuur en de politiek in de regio, en ook de District Education Officer en het Ministerie van Onderwijs. Een groot voordeel is ook dat VEN alle paadjes in de jungle kent en overal de netwerken heeft.

 

Overzicht gebouwde scholen:

  1. Pandrung, Shree Thalibari School, 256 kinderen, 8 lokalen.
  2. Takukot, Shree Antar Jyoti Secondary School, 436 leerlingen, 4 lokalen
  3. Baluwa, Shree Mandali Primary School,  125 leerlingen, 7 lokalen
  4. Churung,  Kalleri Lower Secondary school, 200 kinderen , 5 lokalen
  5. Amale, Shree Bageswori LowerSecondary School, 281 kinderen, 9 lokalen
  6. Ratmate, Balkauri Lower Secondary School, 230 leerlingen, 3 lokalen
  7. Sulikot,  Akala Primary school, 150 leerlingen, 5 lokalen

 

Sponsored by

 

WildeGanzen Logo

 

 

 

anbi logo

SMPN is ANBI goedgekeurd

 

 

 000Foundationlogo ASN

gemeenteHeerenveen

 

 

 

 

 

wiepvandermeulen

 

 

 

 

 

 

 hotel-heidehof

 

 

 bedankt

logo SMPN 150

Onze stichting  wordt gesteund door
tal van bedrijven, kerken, organisaties
en scholen.

Wij zijn alle deze mensen
dankbaar voor hun bijdrage, in welke
vorm dan ook. Lees meer ... >>

 


 

 ANBI stempel